.

.

Akıllı wifi prizi Priz Adaptörü AB/ABD/İNGILTERE Çıkışı Uzaktan Ses Kontrolü için Homekit Amazon Yankı Alexa Google Ev yardımcısı

Akıllı wifi prizi Priz Adaptörü AB/ABD/İNGILTERE Çıkışı Uzaktan Ses Kontrolü için Homekit Amazon Yankı Alexa Google Ev yardımcısı

₺ 18.99

Malların
Sipariş verilebilir

Akıllı Fiş/Soket Kablosuz Çıkış Wi-Fi/Wi Fi Etkin Amazon Yankı Alexa ve Google Ev Yardımcısı ile Çalışır, hiçbir Hub Gerekli, Android/IOS App ve Ses Uzaktan Kumanda Her Yerde ve Her Zaman Max Yük 10 A Özellikler :
-Giriş gerilimi : AC 100-250 V 50/60 HZ
-Max oylaması : 10 A
-Maksimum Yük Güç : 2200 W (220 V) veya 1100 W (110 V) AC
-Çıkış gerilimi : AC 100-20 V 50/60 HZ
-Wifi standart : IEEE801.11b/g/n
-Çalışma frekansı : ISM BAND, 2.412-2.484 GHZ (ülke bölge Bağlıdır)
-Güvenlik : Mac şifreleme; WEP/WAPI/TKIP/AES
-Statik Güç : 0.8 W
-Çalışma Ortamı :
1) sıcaklık : -20 70 Derece için
2) nem : 10%-95% ALEXA ve GOOGLE YARDıMCıSı UYUMLU : Bu akıllı fiş Amazon yankı tarafından destek ses kontrol alexa ve Google Ev yardımcısı EV OTOMASYONU : Bu akıllı soket evrensel en gibi aletleri için fan, su sebili, SU ISITICI, elektrikli pot, TV, nemlendirici, ışık, tatil dekorasyon ışıkları.. APP UZAKTAN KUMANDA : Ücretsiz indir app App Store veya Google Oynamak. iphone ipad veya Android cihazı kullanarak bağlanır Wi Fi/3 G/4 G/LTE, can uzaktan kumanda aletleri içine takılı bu akıllı fiş ZAMANLAMA AYARı : Kapalı/ışık, hava kremi, güç şarj veya Su ısıtıcıları set sonra otomatik olarak belirli bir zaman GÜVENLI ve ÇOK KULLANıCı : Max yük : 10 A, 2200 W. ABS tarafından yapılan alev direncin malzeme. Bir dahili termal sensör otomatik olarak kapatmak aşırı ısınma aletleri. 50 kadar destek akıllı telefonlar kontrol Özelliği :
Akıllı fiş elektrik ekipmanları bağlamak için Wi-Fi kablosuz ağ, tüm elektrikli ekipmanları üzerinden herhangi bir zamanda 2 G, 3 G, 4 G veya Wi-Fi herhangi bir yerde
Akıllı soket kontrol edebilirsiniz ve görmek üzerinde/kapalı statas aracılığıyla cep telefonu ile gelen bir ağ bağlantısı.
Kontrol edebilirsiniz herhangi bir elektrikli cihazlar takılı akıllı soket yerel veya uzaktan yerlerde.Paylaşım cihazı kontrol için diğerleri.
Tek APP sınırlama olmadan tüm fişler bağlayabilirsiniz. Paket :
1 * akıllı Fiş
1 * kullanım Kılavuzu Uyarı :
1. lütfen nemli altında cihazı kullanmayın, yüksek sıcaklık ortamında.
2. Please herhangi bir ev aletleri 2200 W üzerinde Bize ilk irtibata geçiniz herhangi bir sorun olduğunda, biz size en iyi hizmeti vermek ve sorunu çözmek içinde 24 saat. çok teşekkür ederim.

Temel özellikleri

standart:
UK PLUG OUTELS, US PLUG OUTLES, EU PLUG OUTLTES, FRENCH PLUG OUTES
Anma Akımı:
10A
uygulama:
IP54,Konut / Genel Amaçlı,endüstriyel,ticari
tip:
Soket ile Tak
Model Numarası:
SW005
Aşırı yük Koruması:
Evet
Tek USB Maks Çıkış:
Hiçbiri
WIFI:
Evet
Marka Adı:
Zeoota
Uzatma Kablo Uzunluğu:
Hiçbiri
Anma Gücü:
2000W
topraklama:
izole Zemin
Senkron düzeltme Teknolojisi:
Evet
USB Port Numarası:
1
Master Anahtarı:
Evet
Çıkışları Numarası:
1
Dalgalanma Koruyucusu:
Evet
Anma Gerilimi:
100-240v
Verilen bu kadar mal satın