.

.

Yüksek kalite kauçuk kolu kırpma bıçak kazıyıcı kolu çapak alma NG1001

Yüksek kalite kauçuk kolu kırpma bıçak kazıyıcı kolu çapak alma NG1001

₺ 7.80

Malların
Sipariş verilebilir


 

Ürün detayları Ürün açıklaması : Kırpma bıçak taşınabilir kazıyıcı kazıyıcı
Mal türleri : NG1001

Malzeme : NB plastik kolu + S10 kesici kafa (M2 yüksek hız çelik)
Özellikleri : her türlü uygun S kesici kafa (3.2mm) sıkma çubuk, rahat hissediyorum, evrensel kolu boşluk, daha tutabilir kesici kafa, sıkma, ve yerine bıçak kafası hızlı
Uygun için : çapak alma iş her türlü için kullanılan olabilir, için uygun malzeme demir PVC alüminyum
Içinde NG-1 kolu, S10 kesici kafa
Edger kazıyıcı, profesyonel bir dünya sadece saç dışarı, sağ açılı kenarları, ağırlıklı olarak kaçınılmaz çözmek için üretim sürecinde neden oluk çapak, dış daire, iç delik, çapraz delik, delik vb çapak.
Aşağıdaki özelliklere sahiptir :
1, işleme yüzey kalitesi : taşlama kullanarak veya diğer çapak alma aracı ile karşılaştırıldığında, nedeniyle kesme araçları ile sharp kesme kenarları, böylece işlem yüzey düzgünlüğü.
2, kullanımı kolay ve maliyet tasarrufu : bıçak kompakt, taşınabilir, basit bir düğme ile değiştirilebilir, ve hiçbir elektrik ve sıkıştırılmış hava, enerji tasarrufu, böylece tasarrufu maliyetleri
3, çeşitli zengin, güçlü ortak olan : göre farklı işleme mülkiyet, tasarım çeşitli kesme araçları, farklı vesilelerle kullanılan, basit bir düğme ile kontrol, yerine bıçakları farklı, sap Paylaşılan olabilir, takım maliyeti azaltabilir ve envanter şirket.
4, işleme aralığı, yüksek uygulanabilirlik : farklı malzeme göre, farklı malzeme seçimi bıçak, can işleme paslanmaz çelik, alüminyum alaşım için kauçuk, plastik aralığı malzeme. 


Temel özellikleri

renk:
NG1001X1PCSThe blade, NG1001X10PCSTheblade
Tipi:
El Aracı Parçaları
is_customized:
Evet
Verilen bu kadar mal satın