.

.

Mini 7 Yumurta İnkübatör Tavukçuluk Kuluçkahane Makinesi için Çıkım Brooder Inkübatör Dijital Sıcaklık Tavuk Ördek Kuş Güvercin

Mini 7 Yumurta İnkübatör Tavukçuluk Kuluçkahane Makinesi için Çıkım Brooder Inkübatör Dijital Sıcaklık Tavuk Ördek Kuş Güvercin

₺ 24.23
₺ 28.50

Malların
Sipariş verilebilir

Mini 7 Yumurta İnkübatör Tavukçuluk Kuluçkahane Makinesi Kuluçka Çıkım Brooder Inkübatör Dijital Sıcaklık Tavuk Ördek Kuş Güvercin (110 V 240 V için)
SEVIMLI, KOMIK, KENDINIZ YAPıN, IYI HEDIYE IÇIN TAVUK
kümes hatch pet yumurta iyi kullanmak, kuşlar.
12 Ay Garanti (Yedek parça Ücretsiz Kargo)
Mini Sevimli 7 Yumurta İnkübatör (Ürün video : https : //m.youtube.com/watch?v=lfm9 ARqi G3 M)ürün Özellikleri1. Best için mini akıllı inkübatör yumurta/ördek/bıldırcın/kuş vb.2. Sevimli hediye çocuklarınız için.3. Dahili sıcaklık kontrol sistemi.4. Support farklı standart fiş (şimdi, biz sadece stok Avrupa ve ABD Güç Plug)İpuçları : bu mini 7 küçük tavuk yumurta kuluçka için uygun olduğunu, eğer büyük yumurta, az 7 koyun lütfen kontrol etmek için daha iyi olurdu. ve nasıl kullanılacağını bilmek emin olun, sonra yıldız operasyon. teşekkürler.
gerçek alıcının Geribildirim bize : (aşağıda okuyun Lütfen mesaj zaman operasyon)
"bu ürün sağlanan oldu bana benim test ve karşılığında derinden indirimli fiyat benim dürüst İnceleme. kullanıyorum bu inkübatör bıldırcın yumurtası yumurta tepsi için mükemmel bıldırcın yumurtası için boyutu ancak uyabilecek düzenli boyutu tavuk yumurta de. inkübatör güvenli paket ve büyük shape geldi oldu. ürün kolay minnetle anlamayaama sadece var ne bilmek emin olmak için onu ayarlamak için sıcaklık farklı yumurta ve yumurta günlük açmak için emin olun ve dolum su tepsisi su ile her 2 gün ya da öylesine (gerektiği gibi günlük ve su eklemek kontrol etmek emin olun). ben asla değildir beri önce ve bu inkübatör yumurta yumurtadan otomatik size sadece kendi üzerinde anlamaya zorunda ne sıklıkta açmak için yumurta. ortasında tepsi görünmektedir isıtıcı koymadı yüzden herhangi bir yumurta ortasında. sıcaklık ayarlanabilir olduğunu ama benim yumurta set 37-38c üzerinde gibi online quill yumurta için tavsiye edilmiştir.sadece su ekleyin derin kısmını tepsi (ortada herhangi bir su alamadım)küçük yumurta inkübatör 7 uyarcihaz yüksek değil ama bir uğultu duyabiliyorum sessu tepsisi küçük olduğunu ve her 2 gün doldurulmuş olması gerekirmanuel yumurta dönüşayarlanabilir sıcaklık"
ambalaj Içeriği :

1 x Mini Kuluçka


Tarım üzerinde daha fazla ürün olsun

Temel özellikleri

boyut:
S
Tipi:
Farm Animals
Model Numarası:
YZ9-7
Marka Adı:
INCUBATOR
Çiftlik Hayvanları Türü:
tavuk
malzeme:
Plastik
Verilen bu kadar mal satın