.

.

Tayvan parlak İmitasyon altın yaprak folyo levhalar, Bir altın yaldız Tutkal gibi 24 k altın

Tayvan parlak İmitasyon altın yaprak folyo levhalar, Bir altın yaldız Tutkal gibi 24 k altın

₺ 5.28
₺ 8.00

Malların
Sipariş verilebilir


tutkal  : bunun üzerine tutkal ince bir tabaka uygulayın, veya ile spreybir sprey tabancası, en az 2 kez. dikkat eksik parçası. yaldız : bir saat sonra, altın yaprak parçası üzerinde koymaktutkal ile, ve yüzey ile bir küçük basınç vermekbir fırça.
fırça : gereksiz altın parçaları biraz kaldırmak.
koruma Boya : Sprey veya fırça bir türkoruma boya. biz paketi için Kabarcık çanta kullanın. eğer bir toplu sipariş fazla 1000 adet, daha sonra kağıt kutusu uygulanabilir olacaktır.
teslim süresi : genellikle, tüm öğeler sonra 24 iş saatleri içinde sevk edilecektir sizin ödeme doğrulandıktan ve ertesi gün bir takip numarası verilecektir. amaçlayan alıcı için maliyeti kurtarmak için, biz ağırlıklı olarak standart airmail nakliye için. biz deexpeditd sağlamak teslimat, DHL, EMS gibi, TOLL veya ARAMEX (için 5-7 gün teslimat). eğer hızlı bir şekilde ihtiyacınız, lütfen sizin için pul canculate bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.satıcıya mesaj bırakın lütfen onay deadine eğer teslim süresini uzatmak alındığı yaklaşıyor. You gerekli değildir anlaşmazlık teslim gecikme nedeniyle işlem. eğer tabi olabilir İthalat vergileri, vergiler ve/veya gümrük tarafından empoze edilebilir ücretlerieğer paket aldığınızda yerel hükümet. You herhangi ödemekten sorumlucustorms gümrükleme için ek ücretler. Fiyatlar ülkeye göre değişir ve sipariş nebu yüzden tahmini maliyet tedarik edebiliyoruz değildir. yerel postane veya gümrük irtibata Geçinizofis bu ücretleri hakkında bilgi almak için. biz parsel yapmak için yardımcı olacak gibi bir " hediye " ve düşük değeri böylece olabilecek bir chanceto ödemek daha az vergi ödemek veya atlamak. biz değil responsiblilty itsdestination ülke gümrük tarafından düzenlenen paketler için. Eğer bir sipariş girişimleri başarısız teslimat nedeniyle bize iade edilirse, alıcı nakliye sorumlu olduğunu maliyetleri. biz değişim veya para iadesi kabul pf arızalı ürün. Ancak, öğelerkusur olmadan olabilir iyi size uygun değilse sadece mübadele edilebilir. LütfenORIJINAL ETIKETI ile dönüşü sağlamak, HASARSıZ veUN-WORN gönderilen aynı DURUMDA. Hiçbir iddialarıkullanılan mallar üzerinde. öğe Için alışverişi, gidiş-dönüş posta olacak seninyan. Once İade aldıktan, biz hemen iade edeceğiz.

Temel özellikleri

malzeme:
Alloy
Model Numarası:
8X8.5
Verilen bu kadar mal satın