.

.

5 adet Kanger T2 Uzun Fitil CC Clearomizer 2.4 ml Tankı Kapasitesi 1.8ohm E-cigs Atomizer eGo Iplik 7 renkler Mevcut Kangertech gelen

5 adet Kanger T2 Uzun Fitil CC Clearomizer 2.4 ml Tankı Kapasitesi 1.8ohm E-cigs Atomizer eGo Iplik 7 renkler Mevcut Kangertech gelen

₺ 13.22
₺ 15.55

Malların
Sipariş verilebilir

5 adet T2 (e Go iplik) uzun fitil CC Clearomizer-2.4 ml 5 adet T2 (e Go iplik) uzun fitil CC Clearomizer-2.4 ml, e Go/ego-t/ego-c/ego-c büküm pil, 7 renk ile uyumlu. Özellikler : Direnç 1.8 +/-0.2ohm Özellikler : 70mm Uzun fitil e Go CC cartomizer EGo/ego-t/ego-c/ego-c büküm pil ile uyumlu, 510-e Go adaptörü ile Joye 510 pil ile çalışır.Değiştirilebilir bobin ünitesi Paket Içeriği5 adet Uzun Fitil e Go 2.4 ml CC (Bobin Değiştirilebilir) şeffaf cartomizer/clearomizer Basit ambalaj. Fabrikadan geleneksel ambalaj, ambalaj haber verilmeksizin değiştirilebilir tabidir. Operasyon KılavuzuNasıl dolum cartomizer :
Sökün ve ağızlığı çıkarın.
2 ml ila 2.4 ml e-sıvı ile doldurun. ETMEYIN e-sıvı merkezi tüp. Bu tüp hava akışı içindir.
Vida ağızlık geri clearomizer.
E-meyve suyunun vaping yapmaya başlamadan önce bobine beslenmesi için 1-2 dakika bekleyin. Ya da kartomizer'a daha hızlı yapmak için hızlı bir sarsıntı verin.
Pilinize vidalayın ve vaping başlatın. Sipariş IpuçlarıHaritacının Joye e Go/ego-t/ego-c/ego-c büküm bataryasına sıkıca vidalanmasını sağlayın.Bobin ünitesinin kartozere sıkıca vidalandığından emin olun. Kullandığınız zaman birkaç buhar alırsanız, fiber fitili ve bobinin kartozerin üstünde bulunan e-sıvıyı almasını sağlamak için net kartomizörü baş aşağı yapmaya çalışın.Kartomizer iyi performans göstermediğinde veya ağır kullanım nedeniyle çalışmayı durdurduğunda, bobin ünitesini yeni bir tane ile değiştirin, yeni bir kartomizer alacaksınız!

Temel özellikleri

renk:
Siyah, Yeşil, Kırmızı, Mavi, Mor, Açık
Marka Adı:
kangertech
Coils Type:
Replaceable
Model Numarası:
T2 (eGo Thread Atomizer
Compatible Model:
510/ego
malzeme:
Maden
From:
KangerTech
Tank Capacity:
2.4ml
Color:
Black,Blue, Green, Pure, Purple, Red
Resistance :
1.8 +/- 0.2ohm
1 pack:
5 pieces
Verilen bu kadar mal satın