.

.

Gamepad tutucu PUBG cep oyun için katlanabilir Anti-kayma kullanımı için PUBG/kuralları için Survival, fornite için

Gamepad tutucu PUBG cep oyun için katlanabilir Anti-kayma kullanımı için PUBG/kuralları için Survival, fornite için

₺ 3.26
₺ 4.35

Malların
Sipariş verilebilir

Özellikleri : Geniş uyumluluk : tüm akıllı telefonlar ile uyumlu 4 "-8" gibi fpr i Phone X, i Phone 6-8, Samsung not 8, vb. i Phone ve Android oyunları için tasarlanmıştır, gibi PUBG, bıçaklar Out, kuralları Survival, survivor Royale, kritik Ops, vb. Kullanışlı boyutu : tasarım kullanışlı bir boyutu ve yumurta şekli, koyabilirsiniz tutucu içine cep, ve oyun için var zaman ofis, okul, gezi, kamp. Rahat oyun deneyimi zevk her zaman. Kullanımı kolay çekin : oyun tutucu, kilit yuvası, daha sonra içine telefonunuzu koymak ve başlatmak kullanmak için. Kolay set ve hiçbir pil gerekli. Ayrıca, ortaya şarj portu telefonu oyunları oynarken şarj sağlar. Yüksek kalite : ABS tarafından yapılan mat anti-kayma malzeme, bu sıkıca telefonunuzu tutun sağlar ve küçük bir kuvvet ile istikrarlı bir oyun performansı vardır. Paketleri : tutucu * 2 (sol ve sağ)★Wide uyumluluk : genişletilmiş bahar depolama kolu ile, h1 Scissor Brothers kavrama tüm akıllı telefonlar ile uyumlu olduğunu 12-17 cm/4.5 ''-6.4 ''böyle olarak i Phone X, i Phone 6-8, Samsung not 8, vb. i Phone ve Android oyunları için tasarlanmıştır, gibi PUBG, bıçaklar Out, kuralları Survival, survivor Royale, kritik Ops, vb.
★Handy boyutu : tasarım kullanışlı bir boyutu ve yumurta şekli, h1 koyabilirsiniz Scissor Brothers tutucu içine cep, ve ofis zaman oyun için var, okul, gezi, kamp. Rahat oyun deneyimi zevk her zaman.
★Easy kullanmak çekin : oyun tutucu, kilit yuvası, streç, daha sonra içine telefonunuzu koymak ve başlatmak kullanmak için. Kolay set ve hiçbir pil gerekli. Ayrıca, ortaya şarj portu telefonu oyunları oynarken şarj sağlar.
★Higher kalite : ABS tarafından yapılan mat anti-kayma malzeme, bu sıkıca telefonunuzu tutun sağlar ve küçük bir kuvvet ile istikrarlı bir oyun performansı vardır.
 

Temel özellikleri

renk:
Siyah
Marka Adı:
Leegoal
Uyumlu Marka/Model:
Hiçbiri
paket:
Evet
tip:
Gamepads
Verilen bu kadar mal satın