.

.

Kulak Sağlık Köpek Kulak Temizleyici Pet Leke Koku Sökücüler tutmak Etkili Tutmak Kulak Sağlık Önlemek Akarları Karşı Kontrol Pet Malzemeleri

Kulak Sağlık Köpek Kulak Temizleyici Pet Leke Koku Sökücüler tutmak Etkili Tutmak Kulak Sağlık Önlemek Akarları Karşı Kontrol Pet Malzemeleri

₺ 3.21
₺ 3.78

Malların
Sipariş verilebilir

Bu öğeyi isterseniz, lütfen eklemek "İstek Listesi", Bizim mağaza isterseniz, ekleyin lütfen "Mağaza listesine". çok teşekkür ederim!!! ^-^ Herhangi bir sorun, sadece bize temas kurmaktan çekinmeyin, biz bir kerede bizim sorunları çözmek için en iyi çalışacağız. Kedi Köpek Kulak Temizleyici Pet Leke ve Koku Sökücüler Etkili Tutmak Kulak Sağlık Pet Kulak Hastalığı Önlemek Akarları Karşı Kontrol koku Ürün Açıklaması : Öğe Türü : Pet Kulak Durulayın
Hedef Kitle : Köpekler, Kediler
Kapasite : 60 ml
Özelliği : toksik Olmayan
Malzeme : Aloe jel, Laktik asit, Salisilik asit
Boyutu : 14 cm/5.51 "* 23 cm/9.06"
Özellikleri :
1. bakterileri öldürmek : bakteri büyümek en kolay bir nispeten kapalı ve nemli gibi uzay kulak kanalı ve temizlenmesi zor. Bu kulak kanalı temizleyici bakteri çözebilir tüm rahat ve hızlı bir şekilde.
2. kaşıntı giderici : insanlar gibi, köpekler çok kaşıntılı hissediyorum ve rahatsız yoksa temiz onların kulaklar için uzun bir süre. Düzenli temizlik kulaklar ile bu temizleyici onları yardımcı olabilir bu sorun kurtulmak ve daha iyi bir kalite var hayat.
3. temiz Kulak Kanalı : bu bir özel amaçlı kulak kanalı temizleyici kediler ve köpekler için. Bu verimli ve derinden temiz kulak kanalı, yerine yüzey temizleme. Bakteri ve kir bir sürü hala var orada nerede göremiyorum, bu yüzden gerçekten kapsamlı bir temizlik iş kullanmak için bu temizleyici.
4. Kulak Akarları önlemek : temizleme tek başına yeterli değildir. Biz de yardım gerekiyor köpekler kulak akarları önlemek, ve bu temizleyici bu gereksinimi karşılamak böylece köpekler tarafından gerçekten sağlıklı kulaklar ve artık sorunlu var kulak sağlık sorunları.
5. ilişki güçlendirmek : yakın olmak için istediğiniz zaman sizin pet, onların kötü koku, özellikle kulaklar, her zaman sizi durdurmak. Şimdi bu temizleyici dönmek için size temiz ve kokusuz bebek ve ilişki yapmak yakın.
Paket Şunlardır :
1 x pet kulak durulayın
Notlar :
1. izin lütfen 1-3 cm fark nedeniyle manuel ölçüm ve 3-5g için arasındaki fark farklı renkler.
2. nedeniyle ekran farkı, renk küçük bir fark olabilir ne bekliyoruz, izin lütfen.

Temel özellikleri

Marka Adı:
TAILUP
Model Numarası:
Cat and Dog Ear Cleaner
Tipi:
Köpekler
Verilen bu kadar mal satın