.

.

Elektronik Haşere Kontrol Ultrasonik Haşere Kovucu Ev Anti Sivrisinek Kovucu Killer Mole Kemirgen Bug Reddetmek Fareler AB/ABD/İNGILTERE tak

Elektronik Haşere Kontrol Ultrasonik Haşere Kovucu Ev Anti Sivrisinek Kovucu Killer Mole Kemirgen Bug Reddetmek Fareler AB/ABD/İNGILTERE tak

₺ 12.49
₺ 24.98

Malların
Sipariş verilebilir

-16.62/piece[xlmodel]-[özel]-[8888]elektronik Haşere Kontrol Ultrasonik Haşere Kovucu Ev Anti Sivrisinek Kovucu Killer Mole Kemirgen Bug Reddetmek Fareler AB/ABD/İNGILTERE takhaşere Kovucu Açıklama : gibi fare ve sivrisinekler zararlıları muzdarip iseniz. bizim haşere kovucu sivrisinek kovucu deneyin! normalde kullanılan ultrasonik haşere kovucu 2018 yükseltme sürümü olduğunu kovucu piyasada. çift kovucu ultrason ve elektromanyetik dalgalar, etkili haşere işitsel sinir sistemini uyarmak, onları onları rahatsız yapmak ve kuvvet yerinizi bırakmak. bu savuþturan sivrisinekler için kalıcı bir çözüm, fare, zararlıları ve böcek.sivrisinek Kovucu Özellikleri : Kullanımı kolay :
sadece İşlet soketine takın ve basın düğme. sivrisinek kovucu haşere kovucu otomatik olarak çalışmak.
çeşitli Frekans Sürücü Tüm Zararlıları, fare, Bugs Dışarıda :
bug kovucu fare kovucu yerleşik akıllı pest kontrol sağlayan cips akıllı frekans 20 KHZ-158 KHZ arasında. etkili zararlıları tutmak, fare, bugs yerinizi uzak.
CF & VF MODU, ETKILI SONSUZA :
daha önce 7-10 gün içinde, kullanın lütfen CF (sabit frekans) püskürtmek için. 7 ila 10 gün sonra, VF kullanın lütfen (Değişken Frekans) önleme için. zararlıları, sivrisinekler, fareler ve diğer böcek bulmak hiçbir şekilde adapte frekans. onların sonsuza yerinizi kaçmak için sadece seçim olduğunu.
akıllı Ekran :
yeni haşere kovucu ile akıllı ekran. onun çalışma modu açıkça görebilirsiniz.
GÜVENLI, ECO-FRIENDLY :
dış kısmı ultrasonik haşere kovucu alev geciktirici malzemeler yapılır, hangi çevre dostu ve güvenli vardır. bebekler için hiçbir zarar, hamile kadınlar, evcil ve hatta zararlıları.
Satış sonrası Hizmet :
biz ÖMÜR BOYU GARANTI sunuyor ve bizim için 24 saat müşteri hizmetleri Ultrasonik Haşere Kovucu Sivrisinek Kovucu.
ultrasonik Haşere Kovucu Paket Listesi :
1 * Haşere Kovucu
1 * İngilizce Kullanım Kılavuzu
[xlmodel]-[fotoğraf]-[0000]

Temel özellikleri

fiş tipi:
Amerika, EU, İngiltere
Kovucu Tipi:
Ultrasonik Haşere Kovuculardan
haşere Türü:
fareler,Pireler,Bed Bugs,sinekler,örümcekler,Karıncalar,Hamamböcekleri,yarasalar,sivrisinekler
Anma Gerilimi:
100-240v
Model Number:
H2FD-104
Verilen bu kadar mal satın