.

.

B-17 T 17 Tuşları Kalimba Başparmak Piyano Maun Vücut Enstrüman Ahşap Oyuncaklar Enstrüman öğrenme kitabı Ile Dinle çekiç

B-17 T 17 Tuşları Kalimba Başparmak Piyano Maun Vücut Enstrüman Ahşap Oyuncaklar Enstrüman öğrenme kitabı Ile Dinle çekiç

₺ 17.08
₺ 24.40

Malların
Sipariş verilebilir

B-17 T 17 Tuşları Kalimba Başparmak Piyano Maun Vücut Enstrüman Ahşap Oyuncaklar Enstrüman öğrenme kitabı Ile Dinle çekiç Açıklama : Kalimba bir Afrika enstrüman oluşan bir ahşap kurulu (genellikle ile harmanlanmış bir rezonatör) ekli ile sendeleyerek metal dişler, tutarak oynayan enstrüman elinde ve koparma başparmak ile dişler. Sadece bir ses yapmak için iki başparmak kullanmak gerekir. Kalimba parçası olarak sınıflandırılır lamellaphone aile, ve bir kısmını idiophone aile müzik aletleri.
Özellikleri :
-Yeni Başlayanlar ve Çocuklar için mükemmel
Kullanımı kolay, sadece koparmak kalimba dişler oynamak, ve uygulama sizin parmak esneklik ve koordinasyon. Öğrenmesi kolay ve kolay keşfetmek ve müzikal yetenek yetiştirmek.
-Yüksek Kaliteli Ahşap
Bir güzel sıcak katı koa ahşap vücut oluşturur rahatlatıcı sıcak ses olarak sadece doğal ürünler yapabilirsiniz.
-Süper Işçilik
Bizim başparmak piyano tuşları doğru ayarlı uzunluğu çelik sunar temizle, net ses ve sesleri. Ince işçilik getirecek güzel müzik.
-Güvenlik Koruma
Kalimba kutusu etkili performans veya ne olursa olsun kalimba korumak koleksiyonu önlenmesi, nem, oksidasyon, çizikler, düşen, ve çok kolay taşımak için.
-Küçük Kalimba müzik enstrümanı
Bu tercih nedeniyle kompakt boyutu ve basitlik. Bizim mini kalimba hafif ve taşınabilir böylece her yerde her zaman müzik yapmak. Küçük bir çanta ile gel.
-17 çelik Tuşları ve 2 Vibrato Delik
Metal tuşları üzerine monte ahşap kutu rezonans odası olarak davranır. Sen ortaya çıkarmak ve kapak oynamak gibi vibrato delik oluşturmak için istediğiniz gibi kişiselleştirilmiş sesleri. Uygulanabilir Insanlar : Acemi, Yüksek-end Konumlandırma, Ev EğitimBoyutlar : Diğer
Klavye Malzeme : Katı ahşap
Maksimum Polifoni : 16
Demo Şarkı sayısı : <11
Tuşları sayısı : 17
Sayısı Ton : 17
Kabuk malzeme : Koa
Soundboard Malzeme : Katı ahşap
Ağırlık (kg) : 0.263
Ürün ağırlığı : 0.2630 kg
Paket ağırlığı : 0.5480 kg
Paket Boyutu (L x W x H) : 23.00x19.00x8.00 cm/9.06x7.48x3.15 inç
Paket İçeriği : 1x17 Tuşları Kalimba, 1 x öğrenme kitabı, 1 x Ayar Çekiç, 1 x Bez Çanta, 2 x Başparmak Koruyucu, 2 x Sticker, 1 x Iki Dilli (İngilizce ve Çince)

Temel özellikleri

Gitar Çalma Yöntemi:
anahtar Türü
cinsiyet:
Üniseks
Yaş Aralığı:
> 3 yaşında
Oyuncak Klavye Türü:
Tip Öğrenme & Egzersiz Çocuk
Model Numarası:
17 Keys Kalimba
uyarı:
None
Özellikler:
eğitici
Tipi:
piyano
Oyuncak Müzik Enstrüman Türü:
17 Keys Kalimba
malzeme:
As description
miktar:
As description
Verilen bu kadar mal satın