.

.

4 port Dönüştürücü Için Oyun Küp Kontrolörleri USB Adaptörü Dönüştürücü için Nintendo için Anahtarı PC oyun aksesuarı

4 port Dönüştürücü Için Oyun Küp Kontrolörleri USB Adaptörü Dönüştürücü için Nintendo için Anahtarı PC oyun aksesuarı

₺ 10.31
₺ 13.57

Malların
Sipariş verilebilir

Bu Öğeyi Isterseniz, Lütfen Eklemek "İstek Listesi", bizim Mağaza Isterseniz, Ekleyin Lütfen "Mağaza Listesine".Biz Büyük Sipariş Büyük Indirim, Biz De Kabul Damla Nakliye SiparişBizimle irtibata hoş geldiniz, bize satın almadan önce!!! ^-^-1.28/piece 4 port Dönüştürücü Için Oyun Küp Kontrolörleri USB Adaptörü Dönüştürücü için Nintendo için Anahtarı PC oyun aksesuarı Malzeme : ABS kabuk
Uygulanabilir ürünler : WII U/PC/Anahtarı
Ürün boyutu : 13*11*4 cm
Ambalaj boyutu : 15*11*4 cm
1. destek Süper Smash Bros. (Nihai) üzerinde Anahtarı ve Wii U. bu adaptör bağlayabilirsiniz kadar 4 Game Cube kontrolörleri oyun oynamak için aynı zamanda.
2. "TURBO" ve "EV" düğmeleri makyaj eksikliği için Game Cube üzerinde bu düğmeler denetleyicisi. Turbo ve Ev düğmeleri ile bu Game Cube Adaptörü Anahtarı, oyun karakterleri içine almak mümkün olacak daha hızlı ve deneyim tutku oyun.
3. No sürücü gerekli, hiçbir gecikme. Sadece bu Game Cube denetleyici adaptörü bağlayın ve anahtarı için Game Cube denetleyici ve oyun konsolu, ve kolayca oyun keyfini.
4. lütfen not : eğer bu Anahtarı kullanın Game Cube denetleyici adaptörü oyun oynamak için, Anahtarı üzerinde lütfen ANAHTAR sistemi yükseltilmiş olduğunu 6.2.0 veya daha yüksek.
5. bu Game Cube Anahtarı adaptörü destekler normal Game Cube kontrolörleri ve Wavebird kontrolörleri üzerinde oyun oynamak için Anahtarı, wii U ve PC.
Bazı özellikleri vardır sınırlı çünkü Game Cube denetleyici yoksun bazı düğmeler (gibi "+" ve "-") bu karşılık ANAHTARı denetleyicisi."

Temel özellikleri

Model Numarası:
4 Ports Converter
Uyumlu Marka/Model:
Nintendo
Marka Adı:
Eshowee
Nintendo Model:
Nintendo Switch
Verilen bu kadar mal satın